sobota, 15 lutego 2014

ë PORADA DNIA.  Człowiek, w którego głowie pojawiają się jakieś myśli, powinien niezwłocznie zwrócić się o pomoc do psychiatry.
           *

10 komentarzy:

 1. Czyli bycie posłem jest zdrowe....

  Paweł

  OdpowiedzUsuń
 2. ...... a po co ????
  Acha , psychiatra musi z czegoś żyć !!! to chyba jedyny powód , albo ????
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 3. nie nie, to jest dolegliwość tak rzadka, że żaden psychiatra by z tego nie wyżył. Chodzi po prostu o spokój i dobre samopoczucie, które może być zepsute przez myślenie. Paweł ma racją: posłowie to grupa ludzi absolutnie zdrowych, bo oni nie niszczą sobie zdrowia myśleniem... i o to chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie tak rzadka,tylko nam się zdaje- młodzi mają inne tory myślenia, może inne metody , inna reakcja na syf. Marek! czy tylko stać Cię na kpinę? (Grażyna zaczęła). Pamiętam Cię w niebieskiej kurtce , z torbą ze skóry, myśliwska (chyba) . Zap......... ałeś na uczelnię w skorupce- ale uczciwie i z sensem . Tychy były pięknem. Jaka zmiana. Tak . Różne tory życia. (przepraszam). Myślenie ma swoją wagę. Ale to nie wszystko. Byłem kilka razy na granicy i wiem , że to nie wszystko- więcej: psychika działa lepiej a jesteś w przestrzeni-to ważne. Zaczyna mnie drażnić ironia. Życie to nie ironia -to fakt zaistniały bez naszej zgody.

  OdpowiedzUsuń
 5. jest klucz i jest wytrych. Wszyscy chcą klucza. Niestety, zgubiony. Jak nie ma klucza to trzeba inaczej. Liczy się cel I I nic tu nie dają "zdrowaśki" ,racje, kpina, psychiatria (kurwa), mniemania, wiedzenie, Filozofia , onto .. filo ....(bo nie ma widzenia -ponoć -90 % widzenia) Każdy , każdy kto nie chce się ugotować w zupie musi być tego świadomy. I zadałeś kiedyś pytanie : czym jest świadomość

  OdpowiedzUsuń
 6. zadałeś kiedyś pytanie: czym jest świadomość. Odpowiadam jak umiem Nie wiem. Wiem, że jest wtedy , gdy masz obiekt (przedmiot),relacja. Mój upierdolony sposób myślenia nie pozwala mi na traktowanie świadomości jako stanu rzeczy Ale powoli wątpię. Nie to nie tak . Świadomość jest (ma właściwość doznawania) wszystkiego co jest i będzie (wszystkie zmysły- Ale ja to nie odczucia z piekła rodem) dobra,

  OdpowiedzUsuń
 7. śpisz, nie sądzę.Dla nas nie ma snu.(może czasami jeszcze) Jeszcze raz:co daje określanie tego co widzimy względnie - zupa . Jeśli nie, to się obudzisz i zaczniesz"myśleć względnością Ha,

  OdpowiedzUsuń
 8. kim jesteśmy_ zlepkiem wspomnień (ego), czegoś takiego nie ma.Jest fakt bycia,póki żyjemy (doświadczenie, wiara,religia, gnoza, bycie,mistycyzm,-no i do czego prowadzi myślenie? a tu świnię biją- a kwiczy (kurwa)

  OdpowiedzUsuń
 9. czy to nie jest właściwsze niż ironia (kurwa)

  OdpowiedzUsuń
 10. mamy do dyspozycji to co zostało już powiedziane (książki),. Kiedyś ktoś powiedział: nie odkryjesz nic nowego,póki nie stracisz "lądu" z oczu. No, ale to determinacja.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.